Centralne odkurzacze

Opakowania Podkategoria: Opakowania

  • WIKING Pokrowce na suknie ślubne »

    Wiking jest firmą specjalizującą się w produkcji eleganckich pokrowców odzieżowych. Myślą przewodnią naszej firmy jest produkcja ekologicznych opakowań odzieżowych oraz forma mobilnej reklamy klienta. Pokrowce, które produkujemy wykonane sa z trwałych i estetycznych tkanin, tj. polipropylenowej, ortalionu, kodury.Tkanina polipropylenowa jest to materiał nierozciągliwy, bez zapachu, ekologiczny, gwarantujący dopływ powietrza do przechowywanej w nich konfekcji. Nasze pokrowce zabezpieczają przechowywaną w nich odzież przed wilgocią i zabrudzeniami Szyjemy i sprzedajemy tysiące różnych pokrowców rocznie, zaopatrując setki odbiorców hurtowych . Daje nam to miano firmy rzetelnej i wiarygodnej. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą i zaprasza do długotrwałej współpracy. Wychodząc Państwu naprzeciw dajemy możliwość umieszczenia na pokrowcu Państwa LOGA FIRMOWEGO ( metodą sitodruku ) w wybranym przez Państwa kształcie i kolorze z dostosowaniem się do Państwa potrzeb. Zarówno pokrowce jak i nadruk są bardzo trwale i jest to forma reklamy, która jest gościem na stałe w domach Państwa klientów pozytywnie wpływając na wizerunek Państwa firmy przez co stajecie się bardziej rozpoznawalni i identyfikowani na rynku. Pokrowiec opakowaniowo-reklamowy to eleganckie opakowanie dodane jako gratis do zakupionych u Państwa produktów, jest to wizytówka sklepu, która trwale pozostanie u klienta i przez lata przypomina o jakości produktów i doskonałej obsłudze klienta. Serdecznie zapraszamy na nasza stronę i zapoznanie się z naszymi produktami.

    Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
  • Georg Utz skrzynki plastikowe »

    Prezentujemy Państwu firmę Utz Group, renomowanego producenta palet plastikowych, skrzynio-palet, a także wózków transportowych oraz innych pojemników z tworzyw sztucznych. Utz Group to międzynarodowy koncern, mający swoje fabryki i przedstawicielstwa w przeszło trzydziestu krajach świata. Produkty oferowane przez tę firmę zgodne są z najnowszymi trendami, a ich produkcja odbywa się w sposób absolutnie ekologiczny i nieszkodliwy dla środowiska naturalnego. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat działalności i oferty przedsiębiorstwa Utz Group, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej

    Data dodania: 01 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Opakowania

(5), opakowanie (1), koszula (2), palety z tworzyw sztucznych (1), sutanna (1), skrzynio (1), toga (1), skrzynio paleta (1), kurtka (1), palety plastikowe (1), spodnie (2), futro (1), buty (1), sweter (1), pokrowiec (1), garnitur (1), slub (6), suknia (2), paleta przemysłowa (1), garsonka (1), reklama (1), płaszcz (1), palety (2)

Opakowania - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze