Centralne odkurzacze

Religia Podkategoria: Religia

 • Karty Tarota »

  Karty Tarota, wielkie i Małe Arkana. Znaczenie kart, wróżenie, rozwój duchowy.Karty Tarota towarzyszyć Ci mogą każdego dnia. Stanowią cenną pomoc, gdy zastanawiasz się nad swoim życiem, masz podjąć decyzję jak postąpić lub po prostu nie wiesz, dlaczego Twoje życie utknęło na mieliźnie.Witaj na moim blogu! Jeśli tu trafiłeś, prawdopodobnie również interesuje Cię rozwój duchowy. Dla mnie cenną pomocą są Karty Tarota. Używam ich od dawna! Zachwycają mnie swoją głębią. Inspirują i zastanawiają, ponieważ zawsze za ich pomocą otwierają mi się drogi wewnętrznego zrozumienia. Nierzadko bywało już tak, że sens moich doświadczeń był dla mnie niejasny, przytłoczenie kłopotami zaciemniało zrozumienie, a jednak Tarot otwierał mnie na nową percepcję, wyciszał, pozwalał mądrzej, lepiej, jaśniej działać. Dlatego chcę dzielić się swoją wiedzą, żeby więcej osób doceniło, jak wspaniałym jest narzędziem wewnętrznego rozwoju.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiara »

  Wiara w Boga jest czymś, co odróżnia człowieka od zwierząt. Tylko my jesteśmy na tak wysokim poziomie ewolucji, że zdajemy sobie sprawę z istnienia Stwórcy i wielbimy go oraz wysławiamy na różne sposoby. Nasza strona jest stworzona dla każdej osoby wierzącej, która szuka aktualnie jakichś materiałów, jak np. pieśni wielkanocne, pieśni adwentowe, kolędy i pastorałki, psalmy czy modlitwy. Oczywiście to nie wszystko, co znajduje się na tym portalu - jest tu wiele artykułów z historii oraz teologii. Ponadto każda osoba, która zarejestruje i zaloguje się na naszym portalu, może brać udział w dyskusjach na forum katolickim.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Modlitwa do Świętej Rity »

  Stron poświęcona świętej Ricie, która jest naszym wzorem do życia, postępowania i miłosierdzia. Rita cechowała się niezwykłą miłością do ludzi i pokorą, jej pozytywne nastawienie sprawiało że serca ludzi (nawet tych bardzo z łych) zmieniały się. Na tym blogu znajdziesz wiele modlitw do świętej a także informacji na jej temat.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

teologia (1), Modlitwy (1), nadzieja (2), Kościół (1), kolędy (1), (5), Rita (1), historia (2), miłość (3), wrozka (1), karty tarota (1), aniolowie (1), bóg (1), katolicyzm (1), wiara (3), tarot (1), portal katolicki (1), pieśni religijne (1), wrozenie (1), modlitwa (1), Święci (1)

Religia - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze