Centralne odkurzacze

Drukarnie Podkategoria: Drukarnie

 • Drukarnia cyfrowa »

  By poznać co to jest drukarnia cyfrowa, wypada uświadomić sobie różnicę pomiędzy drukiem cyfrowym a klasycznym drukiem offsetowym. Dla przeciętnego odbiorcy różnica polega przede wszystkim na rozkładzie kosztów. Koszt druku arkusza metodą cyfrową jest większy niż koszt druku offsetowego, ale cena wydruku tylko nieznacznie zmienia się wraz z rosnącym nakładem. Druk cyfrowy realizujemy na wysokiej jakości produkcyjnych prasach cyfrowych. Nasze maszyny jakością druku dorównującą jakości druku offsetowego, są na bieżąco wzorcowane oraz serwisowane. Druk cyfrowy wiąże się ze zleceniami niskonakładowymi o sporej objętości (np. druk folderów o rozmaitej treści, druk kart katalogowych, niskonakładowy druk ulotek, plakatów, wizytówek). Druk katalogów to jedno z podstawowych zadań, jakimi zajmuje się współczesna poligrafia. Od kilku lat coraz większą część produkcji poligraficznej przejmują urządzenia cyfrowe. Ich dominacja nad urządzeniami tradycyjnymi polega na tym, że mogą one drukować coraz niższe przy zachowaniu jakości tradycyjnej poligrafii co ma kolosalne znaczenie dla konsumenta finalnego. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą na www.drukbox.pl

  Data dodania: 25 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Birety szkolne »

  Birety szkolne, czapki absolwentów i birety dla dzieci. Rozpoczęcie czy zakończenie nauki szkolnej to przełomowa chwila w życiu każdego młodego człowieka. Dla wychowanka, radość z faktu ukończenia szkoły największa jest podczas uroczystości wręczania świadectw i dyplomów. O biretach... Na absolutorium oczekuje każdy student. To krótki czas, gdy z dumą odbieramy swój dyplom lub chociaż kartę absolutoryjną i specjalnie dla zebranych gości przekłada chwost przyczepiony do biretu. Później już tylko galowe podrzucenie biretu i szukanie go w tłumie innych żaków. W tym roku żakowie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza nie będą już zakładać podczas z chwostem. Jest to propozycja grona rektorskiego. W ten sposób szkoła chce powrócić do krajowej tradycji. Aktualnie obowiązujące birety, które można zobaczyć praktycznie na wszystkich uczelniach w naszym kraju zostały zaczerpnięte ze Stanów Zjednoczonych. Birety dla studenciaków, które od tego roku będą obowiązywać na UAM, mają przypominać wyglądem te, które od lat noszą na uroczystościach np. rektor, prorektorzy, czy dziekani. Tylko studenci mają tej chwili nakrycia głowy nawiązujące nie do polskiej, a do amerykańskiej tradycji. Kolor biretów będzie taki sam, ale wszywki umiejscowione w szwach będą odpowiadać odcieniem danemu wydziałowi uczelni. Oprócz tego na birecie znajdzie się identyfikator z nadrukiem UAM.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ewex-Gadżety Reklamowe z Nadrukiem »

  Firma Ewex to wysoko rozwinięta i solidna drukarnia z wieloletnim doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami na koncie. Wykonujemy nadruki na rozmaitych gadżetach reklamowych. Oferujemy nadruki na kubkach, kuflach, kalendarze z nadrukiem, smycze reklamowe, długopisy reklamowe czy nadruki na balonach, reklamówkach, brelokach, bombkach choinkowych i wielu innych artykułach. Dzięki specjalistycznym farbom nasze nadruki kładziemy na plastiku, metalu, szkle czy ceramice. Drukujemy również na bardziej nietypowych oryginalnych gadżetach. Działamy zarówno jako drukarnia jak i dystrybutor gadżetów reklamowych. Zlecenia wykonujemy błyskawicznie i bardzo, ale bardzo starannie.
  Sprawdź naszą ofertę !!!

  Data dodania: 10 02 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Drukarnie

Drukarnie - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze